|~Gtakolik ~| Gtakolik.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|~Gtakolik ~| Gtakolik.forume.biz

GTAKolik'e Hoş Geldiniz. İyi Forumlar Dileriz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ROBLOX   

2 posters
YazarMesaj
kinqturq
LiDeR aDMiN ! ..
LiDeR aDMiN ! ..
kinqturq

Sik Metresi : 11962035
orospuluk : 0
Mesajı : Edirne

ROBLOX    Empty
MesajKonu: ROBLOX      ROBLOX    Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 11:43 am

Bndiniz de T-Shirt, pantolon, silah, şapka, vücüt parçaları ve çok daha şey alabilirsiniz!
ROBLOX    Tick Kendi yaptığınız herhangi birşeyi reklamlar ile gösterebilirsiniz!
İY.de/img/star.gif" border="0" alt=""/>ROBLOX    StarROBLOX    StarROBLOX    Star 4/5 VERDİM.

ROBLOX    Cross Yorumlara bakarsanız çoğu kişi gereksiz şeyler gönderiyor ama bu o kadar önemli değil.mg][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Neden 5/5 değil de 4/5? Builder's Club için. O olmasa 5/5 vm/ads/rating/tick.png[/img] Kendi oyunlarınızı yapıp TIX/ROBUX kazanabilirsiniz!
ROBLOX    Tickw.facepunch.com/ads/rating/tick.png[/img] Türklerin bir araya mı toplanfp/emoot/crying.gif[/img]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] oyunda bir legoİ ÖZELLİKLER[/
ROBLOX    Cross Kendi T-Shirtünüzü ve pantolonunuzu yapmak için Builder's Club olmanız gerekiyor.

ROBLOX    Tick 100,000lerce oyuncu! (Ciddiyim, belki daha fazla da olabilir)
ROBLOX    F5h[icenter]
g]: Bir araba sürüyorum

BEN BU OYUNA... ROBLOX    Www.unrealsoftware adam oluyorsunuz ve çeşitli (10.000'dan fazladır büyük ihtimalle) oyunlar oynuyorsunuz VEYA para (TIX veya ROBUX) kazanmak için kes[/URL]: Bu kırmızı şeylere dokunmamaya çalışıyorum
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]: Dokundum, öldüm ROBLOX    Saddowns
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]=red][center]EKRAN GÖRÜNTÜLERİ (RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜSTLERİNE TIKLAYIN)

[URL=https://i.imgur.com/HVZD4.jpg]ROBLOX    HVZD4s: Süngerbob'un cesedinin üstünde zıplıyorum[img][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ben bir deneyin derim ROBLOX    Buddy
İNDİRME LİNKİ: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresine girin ve oradaki "INSTALL ROBLOX" butonuna basın.
ÜYE OLMA LİNKİ: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son kinqturq tarafından Paz Şub. 26, 2012 9:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
X-LoW
LiDeR aDMiN ! ..
LiDeR aDMiN ! ..
X-LoW

Sik Metresi : 11961988
orospuluk : 1
Mesajı : A.K.A CrazyTurq

ROBLOX    Empty
MesajKonu: Geri: ROBLOX      ROBLOX    Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 8:42 pm

Oyun güzel ama çok çocukça Very Happy
https://gtakolik.yetkin-forum.com

ROBLOX