|~Gtakolik ~| Gtakolik.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|~Gtakolik ~| Gtakolik.forume.biz

GTAKolik'e Hoş Geldiniz. İyi Forumlar Dileriz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

IMG Tool Öğreniyorum

4 posters
YazarMesaj
X-LoW
LiDeR aDMiN ! ..
LiDeR aDMiN ! ..
X-LoW

Sik Metresi : 11929618
orospuluk : 1
Mesajı : A.K.A CrazyTurq

IMG Tool Öğreniyorum Empty
MesajKonu: IMG Tool Öğreniyorum   IMG Tool Öğreniyorum Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 8:42 am

Merhaba arkadaşlar şimdi size İMG Tool kullanmayı öğreteceğim. Öncelikle IMG Tool indiriyoruz. Link:

http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=63

Aracınızın dff si değişti şimdi sırada .txd değiştirme. F3 e basınca diğer yani .txd olanı çıkıyor. Onada aynı işlemi yapıyoruz. Sağ tıklayıp Replace ve Menüde bu sefer xyy.txd yi seçiyoruz Ok diyoruz ve aracımız değişti. İşte bu kadar

bounce İyi Forumlar bounce
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Anlatım tamamen X-LoW'a Aittir. Alıntı [size=18DEĞİLDİR.[/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size][size=18DEĞİLDİR.[/b][/size]v
https://gtakolik.yetkin-forum.com
ßigTaşşak
Genelev Yöneticisi
Genelev Yöneticisi
ßigTaşşak

Sik Metresi : 11927334
orospuluk : 0
Mesajı : anamın amından çıkmışım xD

MesajKonu: Geri: IMG Tool Öğreniyorum   IMG Tool Öğreniyorum Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 10:36 am

Paylaşım için teşekkürler bilmeyenler için iyi bir anlatım yapmışsın ßatuhan... Smile
X-LoW
LiDeR aDMiN ! ..
LiDeR aDMiN ! ..
X-LoW

MesajKonu: Geri: IMG Tool Öğreniyorum   IMG Tool Öğreniyorum Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 6:31 pm

ß kullanmak yasaq User ßanned !
ßigTaşşak
Genelev Yöneticisi
Genelev Yöneticisi
ßigTaşşak

Sik Metresi : 11927334
Mesajı : anamın amından çıkmışım xD

MesajKonu: Geri: IMG Tool Öğreniyorum   IMG Tool Öğreniyorum Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 6:50 pm

afasdas
kinqturq
LiDeR aDMiN ! ..
LiDeR aDMiN ! ..
kinqturq

Sik Metresi : 11929665
Mesajı : Edirne

MesajKonu: Geri: IMG Tool Öğreniyorum   IMG Tool Öğreniyorum Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 6:50 pm

kullanmayan ibneee xD inbee

En son ChaosTheory tarafından Cuma Mayıs 27, 2011 11:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
X-LoW
LiDeR aDMiN ! ..
LiDeR aDMiN ! ..
X-LoW

MesajKonu: Geri: IMG Tool Öğreniyorum   IMG Tool Öğreniyorum Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 9:24 pm

ChaosTheory demiş ki:

xD

ya sus be çocuukkklk.
gtakolik
Genelev Pezevengi
Genelev Pezevengi
gtakolik

Sik Metresi : 10949732

MesajKonu: Geri: IMG Tool Öğreniyorum   IMG Tool Öğreniyorum Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 5:19 pm

bu arabanı mı degistiriyo cok anlayamadım Very Happy bayrak
cok anladımmmm amq salagı bakın 7 ceddini buldum oruspu celalin !! IMG Tool Öğreniyorum 632_1000

IMG Tool Öğreniyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Roleplay Nedir? Roleplay Öğreniyorum...